Прочетен: 913 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 14.07.2012 20:33
Обществото се състои от три вида хора:
-производители на материални блага-роби-селяни и работници;
-чиновници-служители на държавата-депутати,съдии,прокурори,адвокати,полицаи,военни...служители на частния бизнес-банкери,предприемачи,директори на фирми...хора на науката,изкуството,религията-учени,преподаватели,лекари,артисти,режисьори,певци,попове,свещеници,ходжи,равини...
-животни-мутри-улични и организирани престъпници
Как може да има нормални хора и нормален живот при това не само разделение на труда но и ненормално разпределение на труда като условия на труд и заплащане.Производителите са най-мачканото и смачкано съсловие -те се борят и с природата и с държавата и с мутрите.Чиновниците формално правят нещо ненужно-да описват труда на производителите и се възползват от готовия продукт.Частния бизнес е машина за пари и е безумие.Хората на изкуството,науката,религията-подлоги на държавата и частния бизнес-шутове и измамници.Животните-мутри са най-добре-те живеят с инстинктите си като циганите в камената ера-нищо не ги тревожи освен корема,половия инстинкт и удоволствието от насилието.
Каква цивилизация и демокрация с роби,паразити и животни-мутри?
С тази система и общество-само мъка за едни и презадоволеност на други.
Къде е човекът Христос и къде е Толстой?-в гроба с гробно мълчание за техния морал носещ само смърт на изявилия го.Какъв живот-по гадно и от ад-да си човек а да те третират за роб,паразит,мутра и то с твое съгласие за да си жив и да е още по-гнусна гаврата с човека в система-ад и затвор за духа.
